منتظر سه مرحله جدید در Watch Dogs باشید.

نوشته شده در تاریخ : 1393/04/11   12:54

نوع مطلب :اخبار بازی ،

چندی پیش یوبیسافت اعلام کرده است که قصد دارد فردا سه مرحله جدید برای بخش تک نفره بازی Watch Dogs منتشر کند. در این بسته الحاقی به علاوه مراحل جدید، چندین اسلحه جدید نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این مراحل به شرح زیر می باشند:

The Palace Single Player Mission: فردی هاردی در اختیار دارد که اطلاعاتی از Aiden Pearce و DedSec در آن وجود دارد. شما باید به این هارد را بدزدید و از محل فرار کنید تا پلیس اطلاعی از شما و DedSec در اختیار نداشته باشد.

http://gamefa.com/wp-content/uploads/2014/07/WD_S_SIGNATURE_PACK_GOLD_1920x1080.jpg

Signature Shot Single Player Mission: اسلحه ای بیومتریک به دست رئیس گروه گنگ یعنی  Black Viceroys افتاده است. این اسلحه تنها به زمانی کار خواهد کرد که به دست اولین کسی باشد که دست خود را بر روی اسکنر اسلحه گذاشته باشد. یعنی اولین کسی که دست خود را بر روی اسکنر بگذارد و اسلحه او را بشناسد تنها به دست او این اسلحه کار خواهد کرد. به این گروه حمله کنید و اولین کسی باشید که دست خود را بر روی اسکنر می گذارد تا صاحب این اسلحه قدرتمند شوید.

Breakthrough Single Player Mission: کنگره ای مخفی در حال شکل گیری است و شما باید محل این همایش را پیدا کنید و تمامی افرادی که در این کنگره شرکت می کنند بکشید.

همچنین دو اسلحه Biometric Rifle و Auto-6 pistol نیز در دسترس خواهند بود. برخی از قابلیت های جدید نیز در دسترس خواهد بود که شامل این قابلیت ها می باشند:Dedsec Battery Boost، a Blume Weapon Boost،  Driving Master Boost و ATM Hack Boost

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

WD S SIGNATURE PACK GOLD 1920x1080 منتظر سه مرحله جدید در Watch Dogs باشید|هک ادامه دارد WD S PALACE PACK PLATINUM 1920x1080 منتظر سه مرحله جدید در Watch Dogs باشید|هک ادامه دارد WD S BREAKTHROUGH PACK SILVER 1920x1080 منتظر سه مرحله جدید در Watch Dogs باشید|هک ادامه داردنوشته شده توسط:مهدی
نظرات() 


برچسب ها: dlc بازی watch dogs، مراحل پایانی Watch Dogs، اخبار Watch Dogs،
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات