معرفی بازی ایرانی بانتو برای آندروید.

نوشته شده در تاریخ : 1392/10/21   16:25

نوع مطلب :Android ،اخبار بازی ،

امروزه  با پیشرفت موبایلها و عرضه تبلتها قدرتمند بازیهای موبایل هم به عنوان یک پخش پرسود و مطرح در صنعت گیم برای خودش اسم و رسمی دستو پا کرده است . این بخش جدید تا حدی موفق بوده است که از نظر بسیاری از کارشناسان آینده دنیای گیم را در دست دارد از اینرو بسیاری از شرکتهای قدیمی و یا تازه کار دست کار شده اند تا از قافله عقب نمانند. در این میان استدیوهای بازی سازی ایرانی نیز کم کم در حال ورود به این عرصه هستند و بازیهایی روی پلتفرم آندروید برای موبایلها عرضه شده است .

1


داستان:
پدرش را کشتند، مردمان قبیله اش را سوزاندند و تنها او و چند نفری که بیرون از قبیله برای شکار رفته بودند، زنده ماندن… او قسم خورده که تک تک موجودات پلید سرزمینش را شکار کند. بازی ایرانی بانتو ( اولین شکار ) نام اولین بازی تیم کوه یاران در سبک هیرو دیفنس است که بازیکن با استفاده از افرادش باید در مقابل تعداد مشخصی از دشمنان ایستادگی کند و تمامی آنها را نابود کند.

4

گیم پلی بازی:
گیم پلی بازی بصورت مرحله ای است . بازیکنان بعد از به پایان رساندن هرمرحله یک الماس دریافت خواهند کرد که به وسیله این الماس ها می توانند سربازان خود و قدرت هایشان را تقویت کنند. گیم پلی بازی به طور کلی به این صورت است که قهرمان شما سمت چپ صفحه ایستاده و بازیکنان هر طور شده باید جلوی دشمنان خود را بگیرند تا قهرمانشان کشته نشود.بازیکن برای اینکه بتواند جلوی دشمنان خود بایستد علاوه بر استفاده از سربازان می تواند خودش دست بکار شود. بازی برای بازیکنان 2 نوع قدرت در نظر گرفته شده است که با لمس بر روی صفحه براحتی میتوانند از آنها استفاده کنند. این قدرت ها شامل ضربه و آتش می شود…بازی در ۵۰ مرحله کاملا متنوع طراحی شده تا بازیکنان را ساعت ها سرگرم نگه دارد. همچنین دشمنان و سربازان هم کاملا متنوع طراحی شدند و بازیکن تا انتهای بازی با آیتم ها و چالش جدیدی روبرو خواهد شد که گذراندن آنها گاهی اوقات کمی دشوار است.

2
همچنین صداگذاری ها بسیار متناسب با کارانجام شدند و موزیک در خور کار هم ساخته شده.

این بازی هم اکنون از طریق فروشگاه بازار برای خرید در دو نسخه عادی و HD آماده است .

خرید نسخه عادی 

خرید نسخه HD 

فک میکنید ارزش خریدن داره!؟نوشته شده توسط:مهدی
نظرات() 


برچسب ها: معرفی بازی ایرانی بانتو برای آندروید، بازی ایرانی بانتو برای آندروید، دانلود بازی ایرانی بانتو برای آندروید، بازی ایرانی بانتو، بازی ایرانی برای آندروید، معرفی بازی ایرانی برای آندروید،
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات